Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Nadační Fond Mezinárodní Forum Mládeže

Praha, Tatárkova 733/2, 149 00

zpět na výpis
 
Nadační Fond Mezinárodní Forum Mládeže

Mezinárodní fórum mládeže - organizátor tanečních, vokálních, uměleckých, instrumentálních soutěží a festivalů.

Telefon:608 889 985
Kategorie: kultura|koncerty

Mezinárodní fórum mládeže (IYF) je zakladatelem mládežnického festivalového hnutí v Evropě. Formát události Mezinárodního fóra mládeže (IYF) umožňuje účastníkům vybrat scény a země, kde se konají soutěže a gala koncerty. Vizitka Mezinárodního fóra mládeže (IYF) je nejlepší evropské scény a prestižní porota. Účastníci se rozhodnou, zda chtějí vystoupit před publikem jedné nebo více evropských zemí. Festivaly – soutěže se konají na nejlepších místech českých měst – Dům kultury v Teplicích, kongresový sál, divadlo Hybernia a Národní dům Vinohrady v Praze. Festivalová porota je reprezentována ctí kulturními pracovníky České republiky a Evropy. Festivaly v různých letech se konaly pod ochranou:

Tatárkova 733/2
Praha, 149 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: