Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

LUFTOVÁNÍ

Praha 2, Vyšehradská 53, 12800

zpět na výpis
 
LUFTOVÁNÍ

Luftování je dobročinný bazar na podporu zajímavých a potřebných neziskových projektů. Bazar oslovuje všechny, kteří chtějí podpořit dobrou věc.

Kategorie: kultura|ostatní, Benefiční

Luftování je dobročinný bazar na podporu zajímavých a potřebných neziskových projektů. Bazar oslovuje všechny, kteří chtějí podpořit dobrou věc, přitom vědět, na co konkrétně jejich peníze jdou, a mít jistotu, že celý jejich příspěvek onen projekt skutečně podpoří. Akce spojuje na jedné straně ty, kteří chtějí "vyluftovat" své skříně a zbavit již nepotřebných, ale stále kvalitních věcí, které jiným poslouží a udělají radost, a na straně druhé ty, kteří chtějí za dobrý peníz pořídit zajímavé kousky oblečení, doplňků a dalších věcí. Luftování skříní každoročně probíhá v předvánočním čase, takže návštěvníci bazaru mohou nakoupit nejen něco pro sebe, ale také dárky pro své blízké.

Vyšehradská 53
Praha 2, 12800
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: