Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Plechárna

Praha 14, Bryksova 1002 / 20, 14000

zpět na výpis
 
Plechárna

Kulturní a volnočasová osvěžitelka Prahy 14.

Kategorie: kultura|zábava|

Plechárna Černý Most je lokální sportovní a volnočasové centrum, které po rekonstrukci v sezoně 2014/2015 rozšiřuje svou působnost především o zázemí pro široké spektrum sportovních aktivit (běžecká škola, škola skateboardingu, box a další sportovní kurzy). Součástí projektu je volnočasová hala, sportovní hala, malý sál, ateliér, kavárna, sdílená kancelář, dětská zóna, komunitní zahrada a grilovací koutek.

Ideou projektu je zejména propojování místních aktivních obyvatel, kteří si mohou na Plechárně uspořádat vlastní akci nebo vést svůj kurz. Oslovuje i neziskové organizace, kterým nabízí prostor k realizaci vlastních aktivit. Plechárna Černý Most je místem pro setkávání všech generací, které pomáhá celkovému oživení sídliště Černý Most.
 

Bryksova 1002 / 20
Praha 14, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: