Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
24
února

Funny Girl - Premiéra

Studio DVA divadlo

zpět na výpis akcí
 

Americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina.

Datum:24. 02. 17
Cena:od 1 000 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla

Americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na New Yorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo. Muzikál se ihned po uvedení na Broadwayi stal velkým hitem a dosáhl neuvěřitelných 1348 repríz.

V titulní roli: Monika Absolonová

Dále hrají: Roman Zach, Ladislav Frej, Carmen Mayerová, Jana Stryková, Jana Krausová, Athina Langoská, Lucie Novotná, Petra Kosková, Michal Slaný, Petr Pěknic, Kristýna Fuitová Nováková, Ondřej Izdný a další. 

Studio DVA divadlo
Tel: +420222222598
Václavské nám. 56
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Co dělat doma s dětmi, aby se neukousaly nudou a zároveň abyste je vy nemuseli zakousnout? Máme pro vás tipy na pohádky (filmové i audio), online vzdělávací videa, ale i doporučení, kde si můžete půjčit pokročilé sady LEGO...

Doporučujeme vyzkoušet: