Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurace Kastrol

Praha 5, Ohradské náměstí 1625/2, 155 00

zpět na výpis
 
Restaurace Kastrol

Kastrol je restaurace na okraji Prahy, tam kde se město stává vesnicí a vesnice už rovnou přechází v pole.

Telefon:607 048 992
Kategorie: gastro|restaurace

V kuchyni malebné budovy statku z konce devatenáctého století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Chef Pavel Mencl se svým Sous Chefem Jirkou Šafaříkem milují venkovskou kuchyni a nejen tu českou. A vařit opravdu umí!

Naše nekuřácká restaurace je otevřena každý den od 11 do 22 hodin. Můžeme Vám nabídnout salonek až pro 30 osob. Z technických důvodů dočasně nepřijímáme platební karty. Také domácí mazlíčci mají omezený režim (jen na vodítku a jen na zahrádce). Wi-Fi je k dispozici zdarma.

Ohradské náměstí 1625/2
Praha 5, 155 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Doporučujeme vyzkoušet: