Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Farmářské trhy na Kulaťáku

Praha 6, Vítězné náměstí, 160 00

zpět na výpis
 
Farmářské trhy na Kulaťáku

Farmářské trhy na Kulaťáku patří k největším farmářským trhům v České republice.

Telefon:605 260 309
Kategorie: gastro|farmářské trhy

Na Vítězném náměstí fungují již od roku 2010 a staly se vyhlášenými i za hranicemi MČ Praha 6. Snahou pořadatelů je dát příležitost v první řadě českým prvovýrobcům a prvopěstitelům a vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí se širokým sortimentem reflektujícím sezónní produkty, na trzích jemožné najít ale i zahraniční delikatesy. Na trzích na Kulaťáku jemožné nakoupit v podstatě vše potřebné na celý týden, ochutnávat z nabídky, dát si dobré jídlo, dobrou kávu a popovídat se sousedy, s farmáři či známými a kamarády. 

 "Farmářské trhy na Kulaťáku" probíhají každou sobotu od začátku března až do prosince, kdy na ně plynule navážou trhy adventní.

Vítězné náměstí
Praha 6, 160 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: