Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Trhy na Jiřáku

Praha 3, náměstí Jiřího z Poděbrad, 130 00

zpět na výpis
Tip
   
Trhy na Jiřáku

Trhy na Jiřáku jsou tu pro vás od středy do pátku v rozmezí 8.00 – 18.00 h. a každou sobotu od 8.00 – 14.00 h.

Kategorie: gastro|farmářské trhy, festivaly

V průběhu trhů najdete na Náměstí Jiřího z Poděbrad nejen několik lokálních zelinářů, uzenářů a sýrařů, ale i prodejce doplňkového sortimentu. Ručně vyráběné marmelády, těstoviny, vonící káva, neodolatelné dezerty a mnoho dalšího, to je to, co tvoří trh trhem.

Jako jeden z mála trhů je ten na Jiřáku přístupný již od středy, slouží tedy primárně účelům běžných nákupů. Doprovodný program pak je už jen bonusem. Trh většinu víkendů ožívá doprovodnou hudbou nebo jiným programem. Na větší události připravuje potkávací zážitky pro návštěvníky ze širokého okolí. Je na čase přijít poznat atmosféru Jiřáku v celé jeho kráse.

Co a kdo vás na trhu čeká se můžete dozvědět z nově spuštěných webových stránek www.trhyjirak.cz.

náměstí Jiřího z Poděbrad
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nezapomeňte, že aktuálně je možné ven pouze ve dvou (pokud nejste rodina). Nechte se inspirovat podzimními místy v metropoli a okolí, které máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: