Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pivovar a restaurace U Supa

Praha 1, Celetná 563/22, 110 00

zpět na výpis
Tip
Pivovar a restaurace U Supa

Nejstarší pivovar s hostincem v Praze uprostřed Královské cesty.

Telefon:733 534 383
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

Jsme místo, kde si vychutnáte poctivou chuť českých piv a moderně pojatou českou kuchyni, kde zažijete jedinečnou atmosféru pražského hostince, kde vás pohltí kouzlo Starého Města a kde nikdy nezůstanete jen „u jednoho“.

Kořeny pivovaru sahají až do 15. století. My se v Pivovaru U Supa se věnujeme poctivému českému pivu už od roku 2016. Za ta léta se nám podařilo získat si přízeň pivních fajnšmekrů, Pražanů i turistů z celého světa. Zakládáme si na výjimečnosti, poctivé chuti a vlastních recepturách. Náš sládek Aleš Paik dlouhá léta spolupracoval se známým sládkem Ivanem Chramosilem. Ladili spolu každý detail chuti a díky tomu je naše jméno v pivním světě tam, kde je. Pyšníme se titulem KRÁL PRAHY, který jsme získali s pivem SUP v roce 2017.

Z důvodu omezených výrobních kapacit a stoupající popularity, jsme se rozhodli navázat spolupráci s pivovarem Cvikov, a proto si u nás můžete vychutnat i jejich pivo.

Celetná 563/22
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: