Vršovická ARÉNA je nové místo na pomezí Vršovic a Vinohrad, kde ožívá tradice české pohostinnosti a zábavy!
Od čtvrtka 5.12.2024 si k nám můžete zajít na to nejlepší z české kuchyně (poctivá jídla jako od babičky, klasické pivo na čepu, drinky i nealko samozřejmostí) a nebo můžete sledovat sportovní přenosy na velkých obrazovkách a na plátně, které vás vtáhnou do akce.
Každý víkend budou diskotéky s hity osmdesátek, devadesátek a milénia, které navazují na nezapomenutelné večery Ambrózie, která kdysi na této adrese vládla.
Přinášíme zpět atmosféru nejlepších let – skvělé jídlo, posezení s přáteli a hudbu, kterou máte rádi.
Praha 10, 10100
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Světelné parky se už brzy rozsvítí na různých místech po Praze – v Letňanech, v zoo, ve Žlutých lázních a na dalších místech.






