Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Banh Mi Makers Nádražní

Praha, Nádražní 3385/9a, 15000

zpět na výpis
 
Banh Mi Makers Nádražní

Bánh Mì Makers v Nádražní nabízí především tradiční vietnamské bagety, ale i další speciality.

Telefon:608 967 210
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Bánh Mì Makers v Nádražní se odlišuje od ostatních poboček, ale stále dodává tu správnou atmosféru asijské restauraci.

Tradiční bagety v Banh Mi Makers pečou několikrát denně, abyste dostali svou banh mi vždy čerstvou a přesně podle tradičního receptu. Inspiraci pro jednotlivé druhy baget nesesbírali nikde jinde, než přímo ve Vietnamu a za kvalitu každé z nich se mohou zaručit. Teď už je jen na vás, kterou si vyberete.

Kromě Banh Mi vám zde rádi nabídnou i další vietnamská jídla. Pochlubit se mohou tradičním Pho, které připravují z dvanáctihodinového vývaru, nebo rýžovými rolkami Banh Cuon. V nabídce nechybí ani saláty jako Bunbonambo, nebo oblíbený Chefs salad s mangem a krevetami. V nabídce také najdete vždy čerstvé freshe, vietnamskou kávu i spoustu dalšího.

Nádražní 3385/9a
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: