Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Food Stories Agency s.r.o.

Praha 3, Bořivojova 878/35, 13000

zpět na výpis
 
Food Stories Agency s.r.o.

Objevte stylové restaurace, rezervujte si místo rychle a pohodlně online a užijte si nezapomenutelný kulinářský zážitek s rodinou a přáteli.

Telefon:777287405
Kategorie: gastro|festivaly

POSLÁNÍ FESTIVALU

Tvoříme vzpomínky a zážitky

Posláním festivalu je představit a propagovat autentickou českou restaurační scénu. Restaurace jsou jako modelky na červeném koberci, která mají každá možnost předvést to nejlepší, co v nich je.

Pro vás hosty je to příležitost objevit fantastické podniky, zase se hezky obléct a vyrazit na příjemnou večeři, nebo slavnostní oběd za přijatelnou cenu.

Kdo stojí za Restaurant Weekem Česko?

Organizátory festivalu je Food stories Agency ve spolupráci a Annou Grosmanovou, foodblogerkou roku 2022, přezdívanou @foodpioneer a Jiřím Hilgartem, finalistou soutěže MasterChef Česko a bývalým šéfredaktorem časopisu Food.

Máme rádi dobré jídlo a protože chceme podpořit kvalitní kuchařské řemeslo, přinášíme společně do Prahy světový festival Restaurant Week! Věříme, že se Vám bude líbit a hlavně, chutnat!

Tým Restaurant Week Česko

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: