Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Waf-Waf (IPák Praha)

Praha 2, Bělehradská 289/67, 120 00

zpět na výpis
Tip
 
Waf-Waf (IPák Praha)

Unikátní franchisový koncept se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Kategorie: gastro|restaurace

V roce 2016 se v našich hlavách zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept jsme následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když jsme otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností tak i na sociálních sítích. Právě proto se návštěvnost těší tak vysoké úrovně.

Naše viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a vaflí, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standartům. Jako další take nabízíme menu výhradně z vlastních originálních sladkých a slaných receptů, na kterých se podíleli přední čeští a take chorvatší šéfkuchaři. Díky ním se bude také kvartálně obměňovat a my můžeme přinést naším zákazníkům jedinečný nový zážitek.

V létě 2018 se otevřela druhá pobočka Waf IPák na adrese Bělěhradská 67 a Waf Waf se rozšiřuje dál

Bělehradská 289/67
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Doporučujeme vyzkoušet: