Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Mama Shelter

Praha 7, Veletržní 1502/20, 170 00

zpět na výpis
Mama Shelter

Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše lahodná jídla či drinky v naší netradiční a stylové restauraci & baru Mama Shelter.

Telefon:+420 225 117 111
Kategorie: gastro|restaurace

 Mama Shelter přináší do Prahy populární koncept „food sharingu“, a jak Mama hlásí „sharing is caring“, očekávejte, že se o vás opravdu postaráme. Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše lahodná jídla v naší netradiční a stylové restauraci. Podáváme výběr české, francouzské, americké a italské kuchyně. A ty naše pizzy!

Naše „funky“ restaurace také nabízí velkorysou snídani a ke snídani patří i dobrá káva, kterou si můžete vychutnat uvnitř restaurace nebo na malebné terase. A pokud káva nestačí, máme pro vás MAMA koktejly, které nejlépe chutnají za doprovodu live DJ, který vás svou hudbou rozproudí k tanci každý čtvrtek, pátek a sobotu.

Nebaví vás tančit? Nevadí, co třeba stolní fotbálek až pro 8 osob, retro arkádové hry, šachy, backgammon, scrabble, ping-pong nebo stará dobrá klasika - kulečník.. Jsme si jisti, že se vám bude u nás líbit, takže klidně přiveďte i ty nejmenší nebo vaše domácí mazlíčky (MAMA je totiž „pet friendly“).

Veletržní 1502/20
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: