Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Mama Shelter

Praha 7, Veletržní 1502/20, 170 00

zpět na výpis
Mama Shelter

Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše lahodná jídla či drinky v naší netradiční a stylové restauraci & baru Mama Shelter.

Telefon:+420 225 117 111
Kategorie: gastro|restaurace

 Mama Shelter přináší do Prahy populární koncept „food sharingu“, a jak Mama hlásí „sharing is caring“, očekávejte, že se o vás opravdu postaráme. Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše lahodná jídla v naší netradiční a stylové restauraci. Podáváme výběr české, francouzské, americké a italské kuchyně. A ty naše pizzy!

Naše „funky“ restaurace také nabízí velkorysou snídani a ke snídani patří i dobrá káva, kterou si můžete vychutnat uvnitř restaurace nebo na malebné terase. A pokud káva nestačí, máme pro vás MAMA koktejly, které nejlépe chutnají za doprovodu live DJ, který vás svou hudbou rozproudí k tanci každý čtvrtek, pátek a sobotu.

Nebaví vás tančit? Nevadí, co třeba stolní fotbálek až pro 8 osob, retro arkádové hry, šachy, backgammon, scrabble, ping-pong nebo stará dobrá klasika - kulečník.. Jsme si jisti, že se vám bude u nás líbit, takže klidně přiveďte i ty nejmenší nebo vaše domácí mazlíčky (MAMA je totiž „pet friendly“).

Veletržní 1502/20
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: