Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Obžerství je hřích, ale o víkendu udělejte výjimku

gastro | 11. 10. 2012

Naostřete nože a vidličky, čeká nás gastro víkend.


Trpíte-li na podzimní rýmičku, zajděte si pro meducínu na Podzimní den českého meduV sobotu se ohákněte do rondonu a vyrazte na Mezinárodní den kuchařůkde půjde o rekord v počtu kuchtíků. V neděli máte poslední šanci nacpat se paellou nebo chorizem na festivalu Gastronomico!

Jestli jste zahlceni hollywoodskými trháky, přesedlejte v sobotu na Indii s Festivalem bollywoodského filmuNa procházku po Praze se vydejte rovnou Od knihovny ke knihovně pak v kolečkových bruslích na Roller Skate Disco do MeetFactory. Brusle tam i půjčují. 

V neděli zkuste chytit baseballový míček při Posledním homerunu této sézony nebo zachytit poslední vjemy na výstavě Hany Storchové - Vlastní cestou. A zakončete víkend jak jinak než jídlem - v další, týden otevřené, restauraci Kotleta
přehled článků

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!