Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Jediný funkční maják na celé Vltavě je na Libeňském ostrově

zábava | 8. 10. 2012

Pokud je nám známo, tak po celé Vltavě od Českého Krumlova po Mělník nenajdete ani jeden funkční maják. Tedy kromě jednoho na Libeňském ostrově. Ten o víkendu oslavil své druhé narozeniny pod názvem Majákování 2012. CityBee vás samozřejmě s předstihem pozvala, ale pokud to někomu přeci jenom nevyšlo, tak nemusí zoufat. Rádi se s vámi podělíme o několik obrázků od našeho fotografa Jindry z obou dvou ročníků.

Foto: Jindra Kodíček

Jediný vltavský maják slavil 6. října druhé narozeniny.
[1%20%283%29.jpg]

Kromě rozdováděných roztleskávaček...
[1%20%286%29.jpg]

... vstali dokonce i Beatles z mrtvých, aby mu zahráli na oslavě.
[1%20%2813%29.jpg]

Pak už byl ale čas odpočívat...
[1%20%289%29.jpg]

... a nechat maják svítit kapitánům do noci.
[1%20%281%29.jpg]

přehled článků

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!