Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Jediný funkční maják na celé Vltavě je na Libeňském ostrově

zábava | 8. 10. 2012

Pokud je nám známo, tak po celé Vltavě od Českého Krumlova po Mělník nenajdete ani jeden funkční maják. Tedy kromě jednoho na Libeňském ostrově. Ten o víkendu oslavil své druhé narozeniny pod názvem Majákování 2012. CityBee vás samozřejmě s předstihem pozvala, ale pokud to někomu přeci jenom nevyšlo, tak nemusí zoufat. Rádi se s vámi podělíme o několik obrázků od našeho fotografa Jindry z obou dvou ročníků.

Foto: Jindra Kodíček

Jediný vltavský maják slavil 6. října druhé narozeniny.
[1%20%283%29.jpg]

Kromě rozdováděných roztleskávaček...
[1%20%286%29.jpg]

... vstali dokonce i Beatles z mrtvých, aby mu zahráli na oslavě.
[1%20%2813%29.jpg]

Pak už byl ale čas odpočívat...
[1%20%289%29.jpg]

... a nechat maják svítit kapitánům do noci.
[1%20%281%29.jpg]

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!