Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Top 10 týdne: designSUPERMARKET, Andělská párty i nové kavárny

doporučujeme | 7. 12. 2014

Čeká nás týden plný nakupování dárků, flámů, mobilních aplikací, koncertů, designu, horolezeckých filmů, zábavy i Hobita! A zkuste dvě nové kavárny!

dort.jpg
MyRaw Café

 

Pondělí
AppParade  je přehlídka tuzemské tvorby v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení -  tedy pro mobilní telefony a tablety. Pokud vás zajímají nejnovější trendy v této oblasti, nesmíte 8. prosince chybět v Bio Oku.

 

AppParade 17

Bio Oko

08.12. 20:30


 

Úterý
O snaze studentů filmové vědy vytvořit v Praze filmové muzeum jsme vám už psali v našem článku. Podpořit je můžete finančně na Hithitu nebo morálně na (Na)Filmovém flámu v Containallu. Čeká vás filmový blešák, delikatesy, projekce, velká žranice a celkově mimořádná párty! 

 

(Na)Filmový flám

Containall

09.12. 18:30


 

Středa
Protože byl loňský vánoční koncert tak úspěšný, že se vstupenky vyprodaly během chvíle, rozhodla se kapela Monkey Business uspořádat letos koncerty rovnou dva. Ve středu budou hosty Jiří Macháček, Anna K. a Radůza, ve čtvrtek pak Petr Váša, Marek Eben a Lenny.


 

Čtvrtek
Dům U Minuty opět na čtyři dny zaplní mladý design. Kromě českých nováčků se těšte na tvůrce z Holandska, Německa a Slovenska, speciálním hostem bude duo z Izraele. Kromě nákupů vás čeká odpočinek v kavárně, dětský koutek pro prcky a večer koncerty či mejdany s DJs.

 

designSUPERMARKET

Dům U Minuty

11.12. - 14.12.

Snímek, který miluje celý svět a který bude největší filmovou událostí konce roku, se konečně přižene do českých kin! Pokud jste si lístky na Hobita ještě nekoupili, měli byste tak rychle udělat. Po vstupenkách na první dny po premiéře se skoro zaprášilo.

 

Hobit: Bitva pěti armád - Premiérový víkend

Warner Bros. Entertainment

11.12. - 14.12.

Mezinárodní filmový festival, kde jsou k vidění nejlepší snímky světa spojené s horskou tématikou, zaplní kino Aero. Nejlepší štáby, filmové produkce, fotografové a spisovatelé z celého světa zde budou prezentovat svá díla často ve světových premiérách. 

 

Banff Mountain Film and Book festival

Kino Aero

11.12. 17:00

Tradiční párty Fakulty sociálních věd se koná v Rock Café a přístupná je úplně všem. Proč byste ji neměli prošvihnout? "Silná sestava vystupujících, doporučuju poslechnout si set minimálně broumovských Kluků a pražských The Dogsbodies," říká náš hudební kritik Jarda Konáš.

 

Andělská party FSV 2014

Rock Café

11.12. 20:00


 

Přesunuto na sobotu
Další zábavné dopoledne čeká všechny příchozí v Era světě. Tentokrát pozvání na pozdní snídani přijali režisér Jakub Kohák a idea maker Marek Prchal.Vyzkoušejte tyto 2 nové podniky:

 

Kavárna Čekárna

Kavárna Čekárna zakotvila poblíž Vyšehradu, a to konkrétně ve Vratislavově 30/8 na...


 

MyRaw Café

Kavárna je stoupencem raw vegan food, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do...


 

Premiéry v kině:
Hobit: Bitva pěti armád
Příběh Marie
Raluca

Divadelní novinky:
Národní divadlo - Nová země
Kongresové centrum - Mamma Mia!
RockOpera Praha - Faust
A studio Rubín - Přirození
Divadlo Na zábradlí - Báby
Divadlo Na Prádle - Rent
 

přehled článků

Máte hlad? Hledáte inspiraci do šatníku? Nebo chcete ulovit nové zážitky v metropoli? Mrkněte na 11 nováčků na pražské módní, oděvní i gastro scéně.

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!