Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Soutěž: Máme pro vás lístky do Roxy i CDčka

zábava | 26. 11. 2007

Patříte mezi fanoušky kvalitní rockové alternativy? Pak už vás jistě v kapse hřejou lístky na americkou emo/rockovou kapelu Taking Back Sunday. Pokud tomu tak není, máme pro vás výbornou zprávu! Díky naší soutěži můžete vyhrát nejen vstupenky na koncert do Roxy, ale i nejnovější CDčko kapely!

roxy.jpg


Chcete si ve středu 3. prosince v Roxy vychutnat koncert ikony emo-rocku z New Yorku a jako bonus vyhrát i její nejnovější CDčko? Pak nám odpovězte na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje poslední deska formace Taking Back Sunday, která spatřila světlo světa v březnu tohoto roku?

Odpovědi posílejte do 28. listopadu 2014 na soutez@citybee.cz a do předmětu uveďte heslo "Roxy". Padesátý a osmdesátý z vás vyhraje jednu vstupenku a jedno CDčko. 

Herní řád najdete zde. 

přehled článků

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!