Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Spikeball - sport i zábava na párty

doporučujeme | 2. 10. 2014

Našli jsme novou sportovní zábavu pro vás a všechny vaše soutěživé kamarády. Již brzy si ji budete moci půjčit, koupit nebo vyzkoušet v ČR.

Spikeball je hra trochu podobná volejbalu. Rukou plácáte do míčku a snažíte se ho odrazem od malé trampolíny dostat na zem. Při variantě dva na dva se střídáte v trefování míčku a máte maximálně 3 doteky. Poté se míček musí dotknout trampolíny. Více než jakékoli popisování vám ukáže následující instruktážní video.

 

Hru můžete pojmout hodně sportovně, skákat rybičky jako u volejbalu a opravdu soupeře dostat pod tlak. Pak je dobré hrát na písku, měkčí trávě nebo v tělocvičně. Nebo ji můžete pojmout jako párty zábavu i jeden na jednoho a hrát ji v podstatě kdekoli, kde bude dost místa. Náčiní pro hru můžete zatím objednat pouze od výrobce v Německu, ale již brzy budete mít možnost si set půjčit nebo koupit v ČR. Určitě vás budeme na stránkách CityBee informovat. Když budete mít štěstí jako my, můžete si to vyzkoušet na Ladronce, kde jsme v úterý pravidelně potkávali 2 hráče spikeballu.

 

Tak přesné nahrávky, tvrdé smeče a především hodně zábavy!

přehled článků

Červen bude nabitý free-entry zážitky: Chystá se United Island, Noc muzeí, open air koncert filmové hudby i Veletrh vědy. Také vám poradíme, kde se zchladit pivem, kam zajít na film, kde oslavit Den dětí a kam vyrazit za sportem.

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?