Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Spikeball - sport i zábava na párty

doporučujeme | 2. 10. 2014

Našli jsme novou sportovní zábavu pro vás a všechny vaše soutěživé kamarády. Již brzy si ji budete moci půjčit, koupit nebo vyzkoušet v ČR.

Spikeball je hra trochu podobná volejbalu. Rukou plácáte do míčku a snažíte se ho odrazem od malé trampolíny dostat na zem. Při variantě dva na dva se střídáte v trefování míčku a máte maximálně 3 doteky. Poté se míček musí dotknout trampolíny. Více než jakékoli popisování vám ukáže následující instruktážní video.

 

Hru můžete pojmout hodně sportovně, skákat rybičky jako u volejbalu a opravdu soupeře dostat pod tlak. Pak je dobré hrát na písku, měkčí trávě nebo v tělocvičně. Nebo ji můžete pojmout jako párty zábavu i jeden na jednoho a hrát ji v podstatě kdekoli, kde bude dost místa. Náčiní pro hru můžete zatím objednat pouze od výrobce v Německu, ale již brzy budete mít možnost si set půjčit nebo koupit v ČR. Určitě vás budeme na stránkách CityBee informovat. Když budete mít štěstí jako my, můžete si to vyzkoušet na Ladronce, kde jsme v úterý pravidelně potkávali 2 hráče spikeballu.

 

Tak přesné nahrávky, tvrdé smeče a především hodně zábavy!

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!