Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Správně jste si tipli, že Hanka vyběhla Mírák za 42 sekund!

sport | 12. 9. 2012

Nejdelší eskalátor ve stanici Náměstí Míru nám pil krev už dlouho. Jízda nahoru trvá neuvěřitelné 2 minuty a 20 vteřin - tolik času nemáme! Tak jsme se rozhodli mu dát co proto.

Přizvali jsme si na pomoc dva experty - Hanku a Martina ze sportujme.cz. Hanku znáte jako kritičku sportu tady na CityBee.cz, kromě toho je to naše nejlepší kaskadérka a několikanásobná mistryně světa na dračích lodích. Oba dva také vedou i čím dál populárnější Boot campy  - několikatýdenní intenzivní cvičení (většinou venku) po vzoru vojenského výcviku. Věděli jste, že Martin Mírák vyběhl za 32 sekund a Hanka se nahoře objevila 10 sekund po něm. Vy jste mohli tipovat nejpřenější čas jejího běhu, což se podařilo Veronice Lohynské. Gratulujeme - vyhrála šestitýdenní trénink v Boot campu u Hanky. Na jeho konci bude stoprocentně stejně rychlá jako Hanka!


Pošlete nám svůj tip do 30. října na mail redakce@citybee.cz a nezapomeňte se zaregistrovat tady na CityBee.cz. Nejpřesnější tip vyhrává!
Pochlubte se nám také svým časem, nejlepší běžce zveřejníme.

Herní řád soutěže časopisu CityBee o 6týdenní Boot camp od sportujme.cz
1. Vyhlašovatelem soutěže výše specifikované soutěže (dále jen „Soutěž“) je společnost Tabernas 21, s.r.o., Radlická 28, Praha 5, 150 00, IČO: 241 69 072, (dále jen „Tabernas 21“). 
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. 
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k Tabernas 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží. 
4. Úkolem soutěžících bude zaslat do 31. 10. do 20:00 na adresu redakce@citybee.cz tip na čas (v sekundách), za který vyběhla Hanka Dvorská esklátor na Náměstí Míru. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „soutěž“ a v textu zprávy dále uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email, telefonní kontakt a e-mail, pod kterým je soutěžící registrován na www.citybee.cz. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich identita v podobě jména a příjmení může být v případě výhry zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat maximálně jeden (1) soutěžní e-mail. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vybrán jeden (1) výherce s nejlpřesnějším tipem, který dostane poukázku na 6týdenní Boot camp s Hankou Dvorskou.
7. Jména výherců budou po skončení Soutěže rovněž zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. 
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Ceny nemohou být směněny za hotovost a nevyplácí se za ně žádná náhrada. Tabernas 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu. 
9. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Josef Šachta. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí Tabernas 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. Tabernas 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. Tabernas 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. 
12. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkáchwww.citybee.cz.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!