Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Top 10 týdne: Vadí - nevadí, vývar a narozky Boba Marleyho

doporučujeme | 9. 2. 2014

Jasně, koukat na olympiádu se musí, ale občas je třeba se odreagovat a připravit na další náročné fanouškovské výkony. Kterých deset akcí má ambice nechat vás zapomenout na Sáblíkovou, Soukalovou a kluky hokejový?

top10BIG.jpg


PONDĚLÍ 10. 2.
Vstupenky na Depeche Mode už jsou vyprodané. Patříte-li mezi šťastlivce, které hřeje lístek v kapse, gratulujeme! Pokud jste předprodej propásli, ale chtěli byste si chtěli užít "depešáckou" atmosféru, zkuste afterparty v Roxy!

 

Depeche Mode

Live Nation

10.02. 20:00


ÚTERÝ 11. 2.
Více než rok stál na náměstí v Kostelci nad Orlicí stan, kterému se říkalo Trafika. Bylo to místo, kde každý mohl vyměnit svůj příběh za jiný nebo za kávu či cigaretu. Díky tomu vznikla inscenace o autentických osudech lidí.

 

Vadí-Nevadí.cz - Premiéra

ARCHA+

11.02. 20:00

Jazzový festival každý rok přiláká do české metropole velké množství špičkových hudebníků a zároveň dává možnost proklouznout na výsluní začínajícím umělcům. Začíná v úterý koncertem islandské kapely Mezzoforte.

 

Mezzoforte / ISL

Lucerna Music Bar

11.02. 20:00

 

AghaRTA Prague Jazz Festival 2014

AghaRTA Prague Jazz Festival

11.02. - 22.04.


STŘEDA 12. 2.
Prahu čeká nový projekt Pražský vývar! Jednou za měsíc si za 100 korun vstupného můžete dát polévku, salát, poslechnout si prezentaci 4 projektů, které souvisejí s Prahou (streetart, projekt s bezdomovci, atd.) a pak hlasovat pro nejlepší. Vítěz dostane vybrané vstupné! Poprvé ve středu v Café Neustadt!

 

Pražský vývar

Café Neustadt

12.02. 19:00

Multižánrový soubor Clarinet Factory (známý například díky své spolupráci s Bobbym Mc Ferrinem) se spojí s výtvarníkem Petrem Niklem a perkusistou Alanem Vitoušem, aby společně vytvořili ojedinělé audiovizuální představení.

 

Clarinet Factory- Alan Vitouš - Petr Nikl: Hudba z ticha

PKF - Prague Philharmonia

12.02. 19:30

UMPRUM pořádá tradiční výstavu klauzurních prací svých studentů. Zahajovací večírek zažijete ve vytápěném stanu v Tiskárně na vzduchu za doprovodu kapely Kazety a DJ's!

 

Artsemestr zima 2014

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Pra…

12.02. 18:00


ČTVRTEK 13. 2.
Máte rádi záhady a Šifru mistra Leonarda nebo Inferno od Dana Browna jste přečetli jedním dechem? Pak vyrazte na přednášku amerického záhadologa Vincenta Bridgese!

Hudební svět oslavuje nedožité narozeniny krále reggae Boba Marleyho. Praha se přidává velkým koncertem, který proběhne ve čtvrtek v Lucerna Music Baru za účasti zajímavých jmen z celé Evropy.

 

Omar Perry / Jam + Medial Banana / SK & More

Lucerna Music Bar

13.02. 20:00

Dali byste si ovar, tlačenku, prdelačku, škvarky a další zabijačkové speciality? Pak máte šanco ve čtvrtek na Petrském náměstí a v pátek na Uhelném trhu!

 

Pravá staropražská zabíjačka

Městská část Praha 1

13.02. 11:00


PÁTEK 14. 2.
Patříte spíš mezi romantiky, kteří se těší na Valentýna jako na 1. máje, nebo mezi skeptiky, kteří ho nesnášejí? Akce máme pro vás všechny. Ale pozor, rezervujte rychle, místa se plní!

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/Valentines.jpg]

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!