Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Bzukot Prahy: Indické jídlo v kině, Skipark před otevřením a nový Lokál

doporučujeme | 27. 1. 2014

Sledujeme bzukot Prahy a vybíráme pro vás to nejdůležitější. Bez zbytečných povídaček kolem.

V úterý doporučujeme...

Zajděte na předpremiéru filmu Cizí oběd do kina Bio Oko a po jeho zhlédnutí si vychutnejte v rámci projektu Cinema Cuisine večeři od šéfkuchařky Sofie Smith. Zbývá posledních 5 lístků. Co se bude podávat, je tajné, ale my už teď víme, že specialita bude pocházet z indické kuchyně.

album/News_Model_News/570/lunch.jpg

Pavilony D a E na Výstavišti v Holešovicích budou v úterý a ve středu plné výzev. Koná se zde totiž veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Doprovodným programem je například i Jedna noc s informatikou s interaktivními stánky.

Pokud se chcete vzdělávat hned, navštivte v ZOO přednášku s názvem Surová krása Angoly. Touto zemí pro odvážné cestovatele vás bezpečně provede Tomáš Lackner.

Z pražských kuloárů..

SkiPark Velká Chuchle ve středu ve 12 hodin přivítá první letošní lyžaře! Zatím bude k dispozici jen krátký okruh, který se bude při příznivém (mrazivém) počasí prodlužovat. Zároveň začne fungovat i půjčovna lyží.


 

Finále amerického fotbalu z New Jersey přijďte sledovat do Hard Rock Cafe, kde se o tu správnou atmosféru postará kapela JOE & THE JUICE. Lístky i VIP místa (za 550 korun můžete sníst, kolik pizzy, hot dogů a popcornu zvládnete a dostanete 2 piva za cenu 1) jsou stále k dispozici.

Valentýn se již blíží, a proto neotálejte s rezervacemi. Valentýnská večeře v oblacích, Valentýnské létání ve Skydive Areně nebo Představení pouze pro nezadané v divadle Rokoko nebudou k mání věčně. Inspiraci, jak jinak strávit 14. února, najdete tady.

Portálu Scuk.cz se podařilo vyčmuchat, kde otevře síť Ambiente nový Lokál. Bude tomu na konci jara (či začátku léta) v Karlíně (v Sokolovské ulici), v prostorách restaurace Hamburk.
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!