Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Michael Bublé, pralinky i Youtubeři a Let´sPlayeři

doporučujeme | 24. 1. 2014

Kupte si permanentku na víkendový maratón  plný japonských filmů, dílen, výstav, tradičního divadla nebo hudebních happeningů.

[buble.jpg]
Foto: Facebook - Michael Bublé

Páteční večer
Ulovte poslední lístky na koncert Michaela Bublého  a pokud chcete peníze spíš vydělávat než utrácet, dorazte na Faktor Strachu Live o 3000 Kč. Do 20. a 30. let se vrátíte na Swing & Champagne Club vol. 5 a trochu progresivního rocku si užijete na Trans-Siberian Orchestra. Czech warehouse underground párty proběhne v tovární hale Kolbenka.

Sobota
Vychutnejte si Galasovu cyklojízdu s úctyhodným číslem 122 a odpoledne pak živé představení našich nejslavnějších Youtuberů a Let´sPlayerů. Večer se zahřejte při skáčku Fast Foodů v Klubu 007 na Strahově nebo na dubstep noci v Crossu, kam dorazí hned sedm zahraničních DJs. Podpořit debutující zpěvačku Ivu Pazderkovou zajděte na Občanskou plovárnu.

[paz%281%29.jpg]
Foto: Facebook - Iva Pazderková

Neděle
Naučte se vyrábět čokoládové pralinky a hned po kurzu vyrazte do Domu zážitků na Dny alchymie a pokusů. Večer se pak v Semaforu zaposlouchejte do tónu houslí Anny Mlinárikové

Pro děti
Nechte děti, ať si zapatlají ruce na Kreativní barevné noci, a ráno jim pak ukažte, že v obchoďácích se nejen nakupuje. Vezměte je na Festival vědy na Šestku a na zábavný program Doba ledová do Harfy. V neděli je pak nechte, ať si zařádí na Day for Kids v Plechu.


 

[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Nová pop-up restaurace v kině: propojení filmu, chutí a vůní
Detektivní hry, 5D kino, létání. Víme, kde se bavit v zimě!
Rok 2013: Rikša ověnčená baristy i movember v kavárnách. 
Kino: Mádl jde na vysokou, Matthew McConaughey do Mexika​
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!