Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Top 5 akcí tohoto týdne: andělská party a hříšná erotika

doporučujeme | 8. 12. 2013

I když nakupujete vánoční dárky, celé večery pobíháte s taškami, co vám rozřezávají prsty, a crčí z vás pot v nákupních centrech, třeba si jeden večer odpočinete na nějaké akci z našeho výběru toho nejlepšího na další týden! 

 [album/News_Model_News/525/sexplicit.jpg]

%C4%8Dl%C3%A1nky2/red-01.jpgAppParade 13 

pondělí, Bio Oko
Hned v pondělí se uskuteční v Bio Oku už tradiční soutěž mobilních aplikací, které se jednou úspěšně účastnila také ta naše – CityBee Praha. Pokud jste fanoušci smartphonů, tabletů, všech možných mobilních vychytávek, nenechte si tuhle akci ujít. Vstup je zdarma!

%C4%8Dl%C3%A1nky2/purple-02.jpgSexplicit

celý týden, ART Salon S
Sexplicit je výstava, ve které hrají hlavní roli sex, porno a intimita. V ART Salonu S ji můžete navštívit denně od 14 do 18 hodin. Tahle výstava v pražských Modřanech rozhodně není pro stydlivky a slabší povahy. K vidění jsou tu lehce erotická díla, ale i ty kontroverzní a velmi explicitní s nádechem hard porn. Můžete si prohléhnout instalace, designové výrobky, fotografie, plastiky, malby či videa a další.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/pink-03.jpgIMPRO Live! „Jak upoutat a zaujmout“

středa, HUB Praha
(úvodní foto)

[album/News_Model_News/525/impro.jpg] 

V milostném světě zůstáváme i ve středu. Na této kombinaci improvizačního představení a workshopu vás naučí improvizaci při prvním, či desátém kontaktu s někým, kdo vás zaujal. A to může být buď na rande, nebo i na obchodní schůzce.  Pořadatelé slibují vás naučit, jak vést dialog a nikoliv slovní průjem, jak budovat vztahy nebo prostě jen o čem mluvit, ať si nemusíte připravovat papírek s tématy… Registrujte se mailem

%C4%8Dl%C3%A1nky2/orange-04.jpgHity/City/Live

středa, Roxy
Kapela Tata Bojs, která v létě oslavila už 25. narozeniny, přinese fanouškům brzký dárek. Na vánočním koncertě v Roxy zahrají své nejlepší písničky za celou jejich kariéru ve speciálním playlistu. Best ofku "Tatáčů" si tak budeme moci užít naživo! Koncert samozřejmě doplní také vizualizace, které k jejich koncertům neodmyslitelně patří stejně tak, jako nástroje z recyklovatelných materiálů, které přijdou na scénu zrovna tak.

A viděli jste už jejich nejnovější klip?

%C4%8Dl%C3%A1nky2/blue-05.jpgAndělská party

čtvrtek, Roxy
Možná můžete v Roxy rovnou přespat, protože hned ve čtvrtek se tu chystá Andělská party, kterou připravují studenti Fakulty sociálních věd UK. Oblečte se jako čert nebo anděl (Mikuláše nedoporučujeme-moc sexy to není!) a zapařte na Sunshiny, UDG či DJs, kteří vás večerem provedou.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/st.nicholas.jpg 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!