Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Nejlepší tipy, kam vyrazit tento víkend

kultura | 16. 8. 2012

Začíná nejnabitější víkend letošního léta, takže pokud jste zatím nezažili nic mimořádného (nevěříme!), můžete to ještě dohnat.

Že se koná (beznadějně vyprodaný) festival Okoř ,  už víte. Stejně tak vám určitě neunikl mediálně propíraný vrchol festivalu Prague Pride  (o kterém jsme psali ) - sobotní Průvod Hrdosti

To ale zdaleka není všechno - v pátek večer Prahu rozpálí flamencová tanečnice Belén López , na kterou stále ještě můžete vyhrát se CityBee.cz dva lístky! Soutěžte o ně ZDE

Prague Pride v sobotu pokračuje koncertem na Střeleckém ostrově. Skočte se podívat i na stepařský Prague City Tap Festival , kde si můžete tanec à la Jirka Korn sami vyzkoušet. V neděli začíná festival Letní Letná , pod jehož vizitkou si můžete na CityBee.cz uložit do své osobní databáze až 69 akcí! Stačí si projet náš přehled ZDE  a označit své favority hvězdičkou. 
 


ZAREGISTRUJTE SE na CityBee.cz a budete dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky.

[letni-letna-5897_b_image_634492063035%281%29.jpg]

Vaše CityBee
 

přehled článků

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?