Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Na Náplavce sněží! Vyrazte na Après Ski a oblečte své nejmenší

kultura | 10. 10. 2013

Možná jste si všimli rampy, která během dneška vyrostla na Náplavce. Vězte, že se zde chystá velké zahájení zimní sezóny festival zimních sportů Après Ski  a CityBee má pro vás dvě stovky na cool oblečení od SKIBI.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/apresski2.jpg 

Ten nabídne snowboardové závody a pro nejmenší jedinou českou zastávku mini snowparku Burton Riglet nebo dětský svah pro první obloučky. Fandové nových sportů okouknou jedinečný Flyboard a nadšenci takřka letecké akrobacie si budou namáhat zakláněcí svaly při pozorování jezdců na obřím skoku nad hladinou Vltavy. Kromě toho můžete využít základní servis, vyblbnout se při šlehačkové koulovačce nebo zkouknout módní přehlídky.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/apresski.jpg

Vybavte své děti na zimu se CityBee


Pokud nám vaše děti namalují obrázek včely v zimě a přinesete jej během víkendu ke stánku medvídka Skibi, získáte výměnou voucher v hodnotě 200,- Kč na nákup dětského oblečení a obuvi v dětských obchodech SKIBI KIDS. Určitě se dostane na každého!
 
Na závěr vybereme tři nejhezčí obrázky, jejiž autory odměníme nákrčníky od firmy REIMA.
 

%C4%8Dl%C3%A1nky2/skibi.jpg
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!