Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 10.–12. 8. 2012

kultura | 9. 8. 2012

Nikdo nemusí tento víkend sedět doma, když se v Praze koná tolik skvělých akcí! Zaregistrujte se a budete dostávat tyto tipy jednou týdně do své mailové schránky.

PÁTEK:
Od 20:30 můžete zadarmo vyrazit na romanticko-dramatický film Imaginární lásky  do letního kina. Nebo vás spíš zajímá, co dělají zvířata v zoo po zavíračce? Rezervujte si Večerní procházku .

SOBOTA:
Do Prahy se po 60 letech vrací legendární Štít Strahova. Závod motorek v ulicích města nevidíte zas tak často, tak vyrazte odpoledne na Strahov. V Unhošti v aréně Arcade hry začíná Amiga víkend , kde na vás čekají stovky klasických her, a potrvá až do neděle. Večer se odreagujete na novém punkovém festivalu Noise Therapy , kde vám zahrají kapely jako Dezinfekce nebo Svině :)

NEDĚLE:
Víkend v pohodě zakončíte na koncertu Xaviera Baumaxy před holešovickým klubem Cross. Vstupné je zdarma a co všechno vás tam čeká, se dozvíte v našem článku ZDE .
 

[xavi_1343645596.jpg]

Další víkendové akce hledejte TADY

Vaše CityBee


přehled článků

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...