Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 10.–12. 8. 2012

kultura | 9. 8. 2012

Nikdo nemusí tento víkend sedět doma, když se v Praze koná tolik skvělých akcí! Zaregistrujte se a budete dostávat tyto tipy jednou týdně do své mailové schránky.

PÁTEK:
Od 20:30 můžete zadarmo vyrazit na romanticko-dramatický film Imaginární lásky  do letního kina. Nebo vás spíš zajímá, co dělají zvířata v zoo po zavíračce? Rezervujte si Večerní procházku .

SOBOTA:
Do Prahy se po 60 letech vrací legendární Štít Strahova. Závod motorek v ulicích města nevidíte zas tak často, tak vyrazte odpoledne na Strahov. V Unhošti v aréně Arcade hry začíná Amiga víkend , kde na vás čekají stovky klasických her, a potrvá až do neděle. Večer se odreagujete na novém punkovém festivalu Noise Therapy , kde vám zahrají kapely jako Dezinfekce nebo Svině :)

NEDĚLE:
Víkend v pohodě zakončíte na koncertu Xaviera Baumaxy před holešovickým klubem Cross. Vstupné je zdarma a co všechno vás tam čeká, se dozvíte v našem článku ZDE .
 

[xavi_1343645596.jpg]

Další víkendové akce hledejte TADY

Vaše CityBee


přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!