Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Fotoreport: Pozvánka na Mistrovství světa ve vodním slalomu

sport | 11. 9. 2013

Ode dneška až do neděle bude na vodním kanálu v Troje probíhat Mistrovství světa ve vodním slalomu. Kromě samotných závodů bude připraven taky doprovodný program v podobě autogramiád nebo tréninků s olympioniky. My jsme se na místo vydali už v sprnu a abychom vám aktivitu trochu přiblížili, nafotili jsme Mistrovství ČR a Český pohár v tomto sportu!

Foto: Andrea Cassady

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!