Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 21. 7. 2013

Tento týden zažije Praha nával nových projektů a vůbec dalších poprvé, ať se jedná o muziku nebo o sporty! 

1. Kinobus (pondělí 22.7. - neděle 1.9.)
Už v pondělí nažhaví motory Kinobus, který až do začátku školního roku obšťastní 12 pražských lokalit. Ale není to žádná děvka prodejná - vstup bude zdarma! Kompletní program zde

2. Porno para Ricardo (pondělí 22.7. 20:30)
Na Kubě jsou to zakázaní umělci, jejichž frontman byl už několikrát zatčen. U nás jim prohibice prozatím nehrozí (i když - uvidíme, co přinese doba), takže k nám v pondělí přijedou poprvé v kompletní sestavě. Jestli je nestihnete v MeetFactory, vyrazte na ně někam do Evropy.

containall.jpg3. Zahajovací večer Kontejneru (úterý 23.7. 17:00)
Konečně po mnoha peripetiích a debat s úřednickým molochem Prahy našel projekt Containall svoje místo. Od úterý ho budete moct navštěvovat v prostoru na místě nepoužívaného parkoviště v Cihelné ulici, ležícího mezi Klárovem a Kampou. Nechodili jste tam náhodou někdy krmit labutě? Můžete to na zahajovacím večeru zkusit a rovnou se podívat na fotografickou výstavu. 

4. Girls Fashion Run   (úterý 23.7. 18:00)
Konečně se, holky, můžete pořádně vyřádit. V úterý na sebe navlékněte to nejhezčí, nejlepší nebo neulítlejší, v čem sportujete, a běžte si zaběhat. Zúčastníte se tak soutěže o nejpovedenější běžecký outfit. Navíc vás čeká taky večer plný módy, sportu a babského tlachání.

5. Léto na Jungmaňáku s Xavierem Baumaxou (čtvrtek 25.7. 18:30)
Chcete si poslechnout sprosťáka na živo? Tak zajděte ve čtvrtek na Jugmaňák, kde proběhne první koncert z cyklu Léto na Jungmaňáku, které tu pořádá Era Svět. Mini letní festiválky jsou se vstupem zdarma, takže se můžete s klidem soustředit jen na to, kde vezmete pivo! :)

Vaše CityBee

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!