Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 21. 7. 2013

Tento týden zažije Praha nával nových projektů a vůbec dalších poprvé, ať se jedná o muziku nebo o sporty! 

1. Kinobus (pondělí 22.7. - neděle 1.9.)
Už v pondělí nažhaví motory Kinobus, který až do začátku školního roku obšťastní 12 pražských lokalit. Ale není to žádná děvka prodejná - vstup bude zdarma! Kompletní program zde

2. Porno para Ricardo (pondělí 22.7. 20:30)
Na Kubě jsou to zakázaní umělci, jejichž frontman byl už několikrát zatčen. U nás jim prohibice prozatím nehrozí (i když - uvidíme, co přinese doba), takže k nám v pondělí přijedou poprvé v kompletní sestavě. Jestli je nestihnete v MeetFactory, vyrazte na ně někam do Evropy.

containall.jpg3. Zahajovací večer Kontejneru (úterý 23.7. 17:00)
Konečně po mnoha peripetiích a debat s úřednickým molochem Prahy našel projekt Containall svoje místo. Od úterý ho budete moct navštěvovat v prostoru na místě nepoužívaného parkoviště v Cihelné ulici, ležícího mezi Klárovem a Kampou. Nechodili jste tam náhodou někdy krmit labutě? Můžete to na zahajovacím večeru zkusit a rovnou se podívat na fotografickou výstavu. 

4. Girls Fashion Run   (úterý 23.7. 18:00)
Konečně se, holky, můžete pořádně vyřádit. V úterý na sebe navlékněte to nejhezčí, nejlepší nebo neulítlejší, v čem sportujete, a běžte si zaběhat. Zúčastníte se tak soutěže o nejpovedenější běžecký outfit. Navíc vás čeká taky večer plný módy, sportu a babského tlachání.

5. Léto na Jungmaňáku s Xavierem Baumaxou (čtvrtek 25.7. 18:30)
Chcete si poslechnout sprosťáka na živo? Tak zajděte ve čtvrtek na Jugmaňák, kde proběhne první koncert z cyklu Léto na Jungmaňáku, které tu pořádá Era Svět. Mini letní festiválky jsou se vstupem zdarma, takže se můžete s klidem soustředit jen na to, kde vezmete pivo! :)

Vaše CityBee

přehled článků

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!