Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Nejlepší víkend? Na schodech, u zdi nebo na hřbitově!

kultura | 28. 6. 2013

Oslavte s dětmi konec školního roku třeba v Troje nebo v muzeu!

Událostí víkendu je otevření prvních letních divadelních scén. Sportovní nadšence ale bude zajímat spíš tradiční Run Up do schodů nebo Terénní triatlon

V pátek Praha zažije ilustrované napětí při live art battle v kreslení na velkou bílou zeď, vzrušivé napětí zase na vernisáži burleskové prodejní výstavy v kavárně Potrvá. 

V sobotu zajděte na končící interaktivní výstavu Moje cesta a pořádně se připravte na letošní Mácháč. V neděli se můžete trochu zchladit na Malostranském hřbitově, který teď bude otevřen vždy jeden den v měsíci!Máte strach, že zase bude pršet? Tak si radši čtěte:
Na co do kina? Vzdělávací kurzy strašení a obrany proti upírům
Divadlo pod širákem: vypněte si mobily a nasaďte pláštěnky

Vaše CityBee

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!