Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 27.-29. 7. 2012

zábava | 26. 7. 2012

Tipy pro váš skvělý víkend v Praze!

Všichni shopaholici a lovci originálních doplňků a modelů, zbystřete! Tento víkend si pořádně užijete a zanakupujete, od pátku do soboty vemte útokem holešovický Fashion Market  a v sobotu pak zavětřete kořist na Pravém bleším trhu na Tylově náměstí. Unaveným peněženkám pak určitě uleví Zadarmo Fest II., kde vystoupí tři rockové kapely. Nebo vyrazte na největší party pod širým nebem u Vltavy Riverside Open Air Festival, která se objevila i v našem výběru 5 skvělých párty, kde ještě v létě stihnete zapařit. V sobotu startuje Gambrinus liga zápasem Dukla vs. Sparta na stadionu Na Julisce. Nezapomínáme ani na vaše děti, které zveme na Dětský den  do DOXu, kde se zábavnou formou dozví něco o sochách. 

!LAST CALL! Nezapomeňte se zaregistrovat na běžeckou událost roku - zářijový závod We Run Prague. Máte také poslední šanci vyrazit na výstavu Aleny Kupčíkové Jsem žena, jsem anděl. Umělkyně ve svých obrazech kombinuje drahé kovy se vskutku originálním prvkem - pubickými chloupky. A to zkrátka musíte vidět :)
 

[holesovice.png]

Vaše CityBee

přehled článků

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!