Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Začíná víkend s Bobbym, ostrovy i medem!

kultura | 21. 6. 2013

Tenhle víkend nejsou jen United Islands!

V pátek je mezinárodní Svátek hudby, takže můžete vyrazit na pouliční slavnost nebo na Bobbyho McFerrina s Českou filharmonií na Staroměstském náměstí. Koho zajímají spíš polonahotinky, nesmí minout Mistrovství ČR v pole dance

V sobotu se olepte na Ořešském medobraní a pak běžte ulepit stánky na Letní Dyzajn Márket. Naopak umýt se budete mít šanci na Wake Jamu ve Žlutých lázních.

Neděle uběhne sofistikovaněji. Na Knihexu na Náplavce totiž poznáte nezávislá nakladatelství, a jestli máte nevybitého domácího mazlíčka, běžte se s ním proběhnout na Canicross!Je vám vedro? Zůstaňte doma a čtěte:
Rod z Die Ärzte: Doufám, že se na koncertě skamarádíme! 
Co si dát jahody takhle při pondělku?
Na co do kina? Ochlaďte se ve Vesmíru nebo se Supermanem a příšerkami!

Vaše CityBee

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Mnohá vinobraní byla sice kvůli vy-víte-komu letos zrušena, ale pořád je kam vyrazit. Našli jsme pro vás hned devět míst v Praze, kde bude k ochutnání nejen výběr z bobulí.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!