Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 27. 5. 2013

(pondělí 27. 5. až pátek 31. 5.)

Tento týden začíná několik festivalů, vybrali jsme tři z nich. Poprvé můžete vyrazit na nyní mediálně velmi známou výstavu Marilyn. Blíží se Den dětí, a tak je hodně akcí věnováno právě jim. 

Khamoro (od pondělí do neděle)
Popatnácté můžete vyrazit na festival romské kultury. Poslechnout si můžete gypsy jazz v Jazz Docku nebo se podívat na romské filmy v Instituto Cervantes. Také ale můžete vyrazit na diskuse v Era světě nebo na sobotní party na Náplavce.

clanky/khamoro.jpg

Tanec Praha  (od pondělí do července)
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla jsme vám doporučovali již v našem článku o nejlepších tanečních akcích sezóny. První týden se tradičně věnuje dětem, na představení můžete vyrazit do divadla Ponec, Studia Alta nebo do parku u Žižkovské věže.

clanky/tanec_praha.jpg

Dítě v Dlouhé (od středy do neděle)
Divadlo v Dlouhé připravilo také již 15. ročník divadelního festivalu pro děti, na kterém vystoupí řada mimopražských souborů. Navíc si můžete nakoupit na divadelním jarmarku nebo prohlédnout zákulisí.

clanky/dite-v-dlouhe.jpg

Pyžamová jízda Stromovkou (ve čtvrtek od 17:30)
Pokud se chcete dešti a zimě postavit čelem, zúčastněte se této inline jízdy v pyžamech. Zakončená bude koncertem ve Šlechtovce.Marilyn (od čtvrtka do září)
Výstava věnovaná jedné z nejpřitažlivějších hereček historie se bude konat i navzdory zlodějům a ukradenému kamionu. Letos je to právě 50 let, co Marilyn Monroe předčasně zemřela.

clanky/marilyn.jpg

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!