Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 9.-11. 6. 2012

zábava | 5. 6. 2012

Každý čvrtek vám od nás přijde tento šikovný e-mail s tipy na akce v Praze od pátku do neděle. Zaregistrujte se na www.citybee.cz a příští týden ho dostanete i vy!

To, že se v sobotu koná Avon pochod (mimochodem letos mají opravdu super trička), a pak večer můžete vyrazit na Muzejní noc, už určitě lidé jako vy dávno vědí. Možná ale nevíte, že se v sobotu v parku na Letné koná také skvělý festival Velká výzva. Ti, co pozorně četli náš časopis, vědí, že právě tady můžete ochutnat farmářské speciality a obdivovat zajímavý design na Zeleném tržišti a v Zeleném bistru. Kromě toho uslyšíte koncerty oblíbených kapel (Vypsaná fixa, Toxique, Prague Ska Conspiracy...) a zajímavý program čeká také na vaše děti. Pokud máte chuť na něco trochu divočejšího, otestujte klub Summer club Temple v Michalské ulici, který ot evřel jen před pár dny. Všechny doporučované akce najdete i na tomto webu, kde si je můžete přidat do své soukromé databáze.

fest2012_hlavni.jpg

Pokud je vám to málo, máme tu ještě čtyři vybrané akce pro fajnšmekry:

přehled článků

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!