Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 9.-11. 6. 2012

zábava | 5. 6. 2012

Každý čvrtek vám od nás přijde tento šikovný e-mail s tipy na akce v Praze od pátku do neděle. Zaregistrujte se na www.citybee.cz a příští týden ho dostanete i vy!

To, že se v sobotu koná Avon pochod (mimochodem letos mají opravdu super trička), a pak večer můžete vyrazit na Muzejní noc, už určitě lidé jako vy dávno vědí. Možná ale nevíte, že se v sobotu v parku na Letné koná také skvělý festival Velká výzva. Ti, co pozorně četli náš časopis, vědí, že právě tady můžete ochutnat farmářské speciality a obdivovat zajímavý design na Zeleném tržišti a v Zeleném bistru. Kromě toho uslyšíte koncerty oblíbených kapel (Vypsaná fixa, Toxique, Prague Ska Conspiracy...) a zajímavý program čeká také na vaše děti. Pokud máte chuť na něco trochu divočejšího, otestujte klub Summer club Temple v Michalské ulici, který ot evřel jen před pár dny. Všechny doporučované akce najdete i na tomto webu, kde si je můžete přidat do své soukromé databáze.

fest2012_hlavni.jpg

Pokud je vám to málo, máme tu ještě čtyři vybrané akce pro fajnšmekry:

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!