Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Pecka týdne: Vlnění boků, krásné tanečnice a pole dance

sport | 22. 7. 2012

P. M. Club bude v neděli 29. 7. sršet jiskrami! Letošní ročník tanečního festivalu Let’s Dance Prague International uzavře soutěžní přehlídka ve flirt dance. Na tu později naváže Pole Battle League, kde své umění předvedou ty nejlepší amatérské, ale i profesionální tanečnice u tyče.

Napsala Jana Samšuková

[216732_10150267076507435_2031816_n.jpg]
Zdroj: Facebook Let´s Dance


Amatérské taneční skupiny, které se přijedou předvést a soutěžit ve flirt dance, letos slibují skvělou podívanou. Jejich choreografie jsou inspirovány francouzským kabaretem, ale i tanečními sestavami současných popových hvězd, jakými jsou například Pussycat Dolls, Madonna nebo Beyoncé. Jejich taneční kreace tedy budou jednoznačně velmi svůdné, elegantní a sexy, jak už napovídá samotný název přehlídky. Pro ty z vás, které se na parketě umí otáčet a rády flirtují, tedy jednoznačná pecka týdne, na které nesmíte chybět. A na své si přijdou i ti, kteří se naopak na tyto krásné tance rádi dívají.

Na co se těšit? Krátký sestřih přehlídky z roku 2009:
Na tanečních prknech se postupně vystřídá 13 tanečních skupin z celé České republiky. Mezi nimi nebude chybět ani skupina Women z Prahy, která prvenství slavila již dvakrát. Konkurovat jim ale budou vítězky z roku 2010 – skupina Naughty Girls – a také dalších 11 soutěžních týmů. Uvidíme, kdo letos nejlépe zaflirtuje!

Po vyhlášení vítězů ale večer nekončí. Naopak se nám dostane pořádné třešničky na dortu v podobě bitvy, alias battlu, v pole dance, kde se kolem tyče ovinou ty nejlepší české tanečnice ve dvou kategoriích – amatérek a profesionálek a v každé z nich se představí 8 slečen.

"Zajímavé je, že v soutěži je vše náhodné. Dívky ani neví, na jakou písničku a proti komu budou soutěžit. Vše se rozhodne až těsně před začátkem každého kola,“ říká spoluorganizátorka soutěže a instruktorka Vertigo pole fitness Jarmila Ptáčníková. 

Všechny akce v rámci festivalu Let´s Dance najdete pod vizitkou ZDE. Přidejte si je do svých oblíbených nebo exportujte rovnou do kalendáře, ať vám nic neunikne!

Tanec u tyče se v poslední době stává velmi atraktivním fitness cvičením. Jedná se o kombinaci gymnastiky, akrobacie, moderního tance a v neposlední řadě obrovské fyzické síly. Při pohledu na tanečnice se vám bude tajit dech. Mnohdy skončí volným pádem pouhých 5 centimetrů nad zemí! V žádném případě ale není pole dance pouze záležitostí striptérek, a to i přes sporý taneční úbor! "Tanečnice musí mít na sobě regulérní sportovní úbor, tedy žádná tanga a podprsenky. Za takové oblečení bycho jim strhli body stejně jako za lascivní pohyby, které jsou zakázány,“ dodává Jarmila.


Tak něco takového v neděli zřejmě uvidíte. A zavřete pusu!
Jak se zdá, v neděli to bude v P.M. Clubu žít! Ať už se přijdete něčemu přiučit nebo se jen podívat, budete odcházet pořádně rozdivočeni. Vstupenky na akci můžete rezervovat na recepcích Centra Tance nebo na adrese info@ letsdance.cz za 100 korun.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!