Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Lesk a kýč, kecy a drinky. Taková je Praha Zellera z Cocotte Minute

kultura | 13. 4. 2013

Zeller z kapely Cocotte Minute je drsnej týpek. Dává si ale pozor na svoje nervy, takže se odstěhoval z Prahy a taky netančí. Kde teď bydlí nám neřekl, ale z Prahy, která je podle něj městem neřesti, smogu a banditských taxikářů, bere na milost jen Žižkov, kde taky pracuje. "Žižkov je krásné město, který bohužel nějaký pomatenec ku Praze kdysi připojil," opěvuje ho Zeller. Jestli ho chcete slyšet naživo, běžte 17. dubna do Lucerna Music Baru na koncert celé kapely!


 

[cocotte%202.jpg]Kam se v Praze chodíte dobře najíst?
Nikam. Do Prahy jezdím vždy s připravenou denní krmnou dávkou od nás z ústavu.

Kam chodíte v Praze tančit, pít a snít?
Netančím, nedělalo mi to dobře na nervy. Piji připravenou pitnou dávku od nás z ústavu. Snít chodím na hranici Žižkova kde, jak věřím, bude zase jednou hraniční závora.

Kde se v Praze procházíte?
Na Žižkově.

Kde to v Praze nemusíte?
Všude mimo Žižkov.

Ve kterém městě byste chtěl/a žít, když ne v Praze?
Všude. Mimo Brna.

Praze chybí…
Větší rozloha Žižkova.

Nejhezčí výhled na Prahu je…
Ze Žižkova.

Kam vezmete poprvé návštěvu z Austrálie?
Hádejte…

Jaké tři vlastnosti má Vaše Praha?
Můžu čtyři? Lesk a kýč, kecy a drinky…

[cocotte%201.jpg]

 

přehled článků

Nějaký ten vývar nebo gulášovka se krčí jako nevýznamný komparz v jídelních lístcích snad všech restaurací. V Praze však najdete i bistra, kde polévky hrají prim. A ne jen tak ledajaké!

Jestli ještě nevíte, kde se letos bruslí, mrkněte na náš přehled venkovních kluzišť a běžte se klouzat! Bruslí se na náměstích, v kasárnách, na střeše... Poradíme vám, kde se budete klouzat i zadarmo.

Poradíme vám kam zajít na jídlo, pivo, zmrzlinu a na výstavu. Abyste nakrmili všechny své žaludky i duše. Navštívili jsme čtyři nedávno otevřené podniky v metropoli.