Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kde stylově oslavit promoci, třídní sraz či konec svobody?

zábava | 4. 4. 2013

I když nejlepší pařby bývají většinou ty spontánní, některé večery se holt musí plánovat víc než ostatní. My si vybavíme hlavně oslavu narozenin, večírek s kolegy, promoci, třídní sraz a loučení se svobodou. Tyhle důležité chvilky si teď můžete do detailu naplánovat, pokud vás jejich provedení čeká v Praze. Poradíme vám ;)

Napsala: Mariana Kopecká
 

[faces%20clanek.jpg]

Když "jářiny", tak na Smíchově
Oslavit narozky "ve velkym" stojí hodně sil a nervů, ale když se taková akce povede, jde většinou o bezkonkurenční zážitek. A protože by taková párty měla být hlavně podle vašeho scénáře, radíme vyrazit směr Smíchov. Kousíček od pivovaru a hned u vody tady už osm let funguje Café Nábřeží, malý bar slibující velké vzpomínky. Zamluvit si ho na večer můžete jenom pro sebe, problém tady nemají ani s vlastním jídlem a hudební produkci. Kdyby se vám ale nechtělo matlat s chlebíčkama, doporučujeme zaskočit třeba hned vedle do Wine Food Marketu (italská prodejna a bistro na Strakonické), místním delikatesám se totiž vyrovná máloco. Zpátky do baru - do téhle červené kostky se vejdou víc než tři desítky vašich nejbližších, za teplého počasí navíc přijde vhod i teráska s posezením.

S kolegy do bláznivého baru
[beer.jpg]Typický zaměstnanec naší doby tráví nejvíc svého času s kolegy v práci. Vztahy s nimi je proto potřeba čas od času utužovat i nad nějakou tou skleničkou. Firemní akci asi nebude slušet typická nádražka, jenže v barech pro snoby se člověk taky dvakrát neuvolní. Zlatým středem je opět málo profláklé místo kousek od Vltavy – Mad Bar na Újezdě. Po schodech dolů v něm najdete nekuřácký Cocktail Lounge Bar s futuristickým interiérem, samozřejmostí je i plně vybavený DJ box pro pozdnější hodiny. V tomhle podniku se navíc naprosto famózně vaří – na místní steaky nebo buritta budete ještě hodně dlouho vzpomínat. A jestli se později přece jen chcete ocitnout v trochu větším odvazu, doporučujeme přeběhnout přes ulici do klubu Azyl, popřípadě se v rytmu house music provlnit do rána v přilehlém Le Mirage.

promoceeeee.jpgPromoce na Praze 1
Ani vysokou člověk nekončí každý den, a tak je třeba si i tenhle večer užít ve velkém stylu. Prarodiče rovnou z oficiální promoce radíme vzít do Café Louvre - luxusní jídlo i prostředí v kombinaci s přijatelnými cenami je ten den určitě dojme ještě víc než váš obřad. Potom už je ale čas oslavit konec školy záplavou drinků s kamarády; naštěstí se jen kousek odtud nachází The Pub, kde si můžete pro začátek hodit svůj pivní rekord. Další destinací může být oblíbený podnik Atmosphere (k drinkům si dejte legendární Čízy) a párty si žádá pořádné zakončení – zkuste třeba výborné doupě v Bartolomějské jménem Vzorkovna, kde se hraje na gramce i na klavír a tančí se až do rána. A pátá právě teď odbila…

Na třídní sraz do nebíčka
sedm%C3%A9.jpgTotální underground není radno volit ani v případě srazů se spolužáky po letech; přeci jen nám už není šestnáct jako tenkrát a každého z nás zavedl ten osud trochu jinam. Chce to neutrální místo, kde zároveň nechybí atmosféra. Jedna z nejlepších lokací pro tento případ je Kavárna v Sedmém nebi. Tenhle podnik je vyhlášený hlavně mezi studenty pro svůj domácký interiér, vždycky milou obsluhu a skvělý výběr drinků i snacků. I když je kavárna dvoupatrová, je tu většinou hlava na hlavě, takže je radno každou větší akci včas rezervovat. Protože jsme ale doteď nadržovali levému břehu, druhou nejlepší volbou je bar Krásný Ztráty, hned přes řeku. Tamní salonek, hodící se nejen na tuhle příležitost, ale pro moc Pražáků novinkou nebude.

Loučení se svobodou v Dlouhé
Tentokrát se zaměříme na pány. Když už se rozhodnete jít do chomoutu, chce to předtím oslavu ve velkém stylu. Proto nejdřív míříme do Dlouhé, nejživější ulice v centru Prahy. Na začátek pár piv (podle mnohých tady mají to nejlepší) v Lokálu a pak rychle na párty. V nenápadném dvoře o pár domů dál tu najdete čím dál oblíbenější klub pro ty nejvíc cool Pražáky – 2. patro. V tomhle skvělém prostoru hraje ještě skvělejší lounge muzika, nechybí ani disko koule a hezké slečny na baru. Pak nezbývá než projít zbytek ulice, plný posh podniků s dalšími veselými děvčaty. Na závěr večera doporučujeme přeživším zajet tramvají přes řeku do Crossu (nad kterým kdekdo ohrne nos, ale modří už vědí), odvážnější pak můžou skončit v místním Showparku.

[drunk.jpg]


 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!