Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 20.-22. 7. 2012

kultura | 19. 7. 2012

Pravidelné tipy pro váš víkend v Praze.

Víkend začíná už v pátek večer koncertem Tiësta  v SaSaZu (pro neznalé - to je ten pán, o kterém se čas od času objeví mediální drb, že zemřel při autonehodě).  Elektronická hudba vás nebere? Vyražte na originální představení Teatromat  do Chapiteaux na Letné, při které můžete jako diváci ovlivňovat děj, podobně jako u legendárního Kinoautomatu. V sobotu vemte vyblbnout svoje děti na divadelní loď Tajemství na Velkou hudební dílnu, kde si vyzkouší hru na bicí a kytaru. V podvečer budete svědky jedinečné módní přehlídky v ulicích Prahy, vychází se v 17:00 z Anděla přes náměstí Republiky, Staromák až na Můstek. Večer zakončete za doprovodu živé saxofonové hudby v k lubu Phenomen na akci Sax Saturday. Velkou výzvou pro všechny sportovce je nedělní H-triatlon  v Dolních Počernicích, přihlásit se můžete i na místě, tak do té doby sbírejte odvahu. V neděli končí výstava Girl Power Forever v Trafačce, tak ať vám neunikne.

[divadl.jpg]

Vaše CityBee




přehled článků

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?