Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 20.-22. 7. 2012

kultura | 19. 7. 2012

Pravidelné tipy pro váš víkend v Praze.

Víkend začíná už v pátek večer koncertem Tiësta  v SaSaZu (pro neznalé - to je ten pán, o kterém se čas od času objeví mediální drb, že zemřel při autonehodě).  Elektronická hudba vás nebere? Vyražte na originální představení Teatromat  do Chapiteaux na Letné, při které můžete jako diváci ovlivňovat děj, podobně jako u legendárního Kinoautomatu. V sobotu vemte vyblbnout svoje děti na divadelní loď Tajemství na Velkou hudební dílnu, kde si vyzkouší hru na bicí a kytaru. V podvečer budete svědky jedinečné módní přehlídky v ulicích Prahy, vychází se v 17:00 z Anděla přes náměstí Republiky, Staromák až na Můstek. Večer zakončete za doprovodu živé saxofonové hudby v k lubu Phenomen na akci Sax Saturday. Velkou výzvou pro všechny sportovce je nedělní H-triatlon  v Dolních Počernicích, přihlásit se můžete i na místě, tak do té doby sbírejte odvahu. V neděli končí výstava Girl Power Forever v Trafačce, tak ať vám neunikne.

[divadl.jpg]

Vaše CityBee
přehled článků

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Na víno si můžete zajít do Autentisty, na jedno skočit na Národní, luxusní večeři si dopřejete v Dejvické 34 a pro vegany otevřel Benny Cristo Kabelovnu. V nové galerii nakrmíte uměním duši a medúzy v OC Arkády raději nekrmte ničím.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...