Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Začíná Bohemian Carnevale - na jaké chuťovky můžete vyrazit o víkendu?

gastro | 31. 1. 2013

Velkolepé masopustní oslavy Bohemian Carnevale zahltí už následující víkend pražské restaurace, sály i ulice. Trvat budou až do 12. února. Opět se můžete těšit na velmi pestrý program, jehož součástí bude karnevalový průvod, rej masek pro děti nebo hudebně-taneční cyklus pro školáky. Skvělou gastronomickou nabídku najdete pod rozličnými názvy jako je karnevalová hostina Festa, barokní koncert a večeře Bellaria, nebo třeba velkolepý ples Cristal Ball. Dále můžete navštívit zabijačku před hotelem InterContinental nebo (ne)vinný večírek v Café Italia a mnoho další karnevalové zábavy.

Připravil: Gastronaut.cz
Foto: fototuristika.cz

[prase.jpg]

Zabijačka na Pařížské
2. února 2013 Před hotelem InterContinental
Kdo by to byl čekal, že před tak honosným hotelem, se stoly prohnou pod tradiční staročeskou zabijačkou. Jak je vidět, tak v rámci Bohemian Carnevalu, je možné opravdu všechno! A pod čím že se budou stoly prohýbat až na zem? Připravte se na jelítka, jitrnice, tmavou polévku s kroupami a snad na každou další zabijačkovou dobrotu, na kterou si vzpomenete. Dále se bude čepovat pivo a rozlévat becherovka, slivovice, nebo domácí grog. (Akce na Gastronaut.cz zde.)

Karnevalová hostina Festa
2. února 2013, Clam-Gallasův palác
Karnevalový rej (také pod hlavičkou Bohemian Carnevale) se rozproudí na krásném nádvoří barokního Clam-Gallasova paláce. Prostorem se ponesou masopustní zvuky a také vůně masopustních pochoutek jako jsou jelita, jitrnice nebo polévka prdelačka. Masky nejsou na slavnosti povinné, leč vítané! (Akce na Gastronaut.cz zde.)

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!