Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend patří elektronice a Star Treku, jak asi budeme vypadat v neděli?

kultura | 19. 1. 2013

Víkend pro filmové fandy, tanečníky a labužníky začíná!


Kdo nevěří, ať tam běží! Ve vršovické prodejně Fajnšmekr dostanete při vyřčení hesla "CityBee" 20 % slevu na prvotřídní německé víno Riesling Hölle Erstes Gewächs 2011. Až do středy!

U tříhodinových snímků usínáte? Pak vyrazte na Festival krátkých filmů. Pokud však vaším snem bylo projet galaxii na vesmírné lodi Enterprise, utíkejte na setkání fanoušků Star TrekuZačíná také další kvalitní výstava v Galerii Rudolfinum "Motýlí efekt?".

Víkend patří elektronice. V pátek proběhne Night Air  v MeetFactory či Pre-Party  v SaSaZu, v sobotu pak samotná Transmission  v O2 areně. 

Chcete-li víkend prožít gurmánsky, vyrazte na Lobster Night  či degustaci whisky ! Pro děti se spíš hodí ochutnávka nejlepší čokolády. Ale bacha na dětskou obezitu - radši je vezměte na brusle, malé sportování na Harfě  nebo dětskou golfovou tour.
 Pokud vás Star Trek ani whisky nebaví:
5 hvězdných videoklipů, které se natáčely v Praze!
8 nejlepších kluzišť v Praze, kde si ještě stihnete zabruslit
"Moje Praha je jedinečná a svobodná," říká zpěvák Michal Hrůza
I v lednu je jak v máji... Kam na cool rande v zimě?

Vaše CityBee
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!