Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

5 hvězdných videoklipů, které se natáčely v Praze!

kultura | 16. 1. 2013

Těžko říct, jestli sem hudební producenty a režiséry víc láká krása Prahy nebo její ceny. Víme jistě, že Kanye Westa sem nalákal Yemi A.D. Světoznámý rapper tady natočil skoro 35 minut dlouhý film, ze kterého pak kousek ustříhl, a vznikl klip k písni Runaway

V klipu nehraje Praha skoro žádnou roli, ale aspoň si v něm zatančily české baletky. To Linkin Park dali Praze větší šanci se prosadit. Ve svém klipu k songu Numb nechali v roce 2003 jednu středoškolačku bloumat po Karlově mostě a na Gymnáziu Jana Keplera.


Pařili jste zrovna v klubu Radost FX, když se tam natáčel videoklip zpěvačky Rihanny k hitu Don't Stop The Music? Spolu s ní si v klipu zahrála tramvaj i prodejna Vodafonu, pražské Kolonády nebo Bon Pari.


Zajímalo by nás, jesti si pražští taxikáři pořádně namastili kapsy i na zpěvákovi Ne-Yo. Který tu natáčel pecku Part Of The List


Ze zašlé slávy kapely Spice Girls mohla Praha těžit skrze Geri Halliwell, která zde natočila video k hitovce Look At Me. Nejkrásnější v celém klipu je železniční most, který jsme i my využili k nafocení obálky magazínu CityBee!

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!