Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam ve svátek: Chřest, letní kino, koncert, otevřený palác i Gruzie

doporučujeme | 8. 5. 2019

Abyste ani ve sváteční den nemuseli válčit s nudou, vybrali jsme pět míst a akcí, kde se spolehlivě zabavíte na celý den. Pokud by vám to přesto bylo málo, podívejte se na přehled 20 nově otevřených podniků v metropoli. A nebo se jděte projít po městě bez cíle, jen tak se cournout…

clanky5/benjamin.jpg
Chřest & jehličí & králík & šťovík. Pochutnejte si ve vršovické restauraci Benjamin14

TOP 5 akcí na středu 8. května

 

Den otevřených dveří Černínského paláce

Ministerstvo zahraničních věcí

08.05. 09:00 

Chřestové degustační menu

Benjamin14.cz

01.05. - 11.05.


 

Obrázky z Gruzie – Luboš Zámiš

Klub cestovatelů

08.05. 18:30


 

Laco Deczi & New York Celula

Jazz Dock

08.05. 22:00

přehled článků

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?