Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam ve svátek: Chřest, letní kino, koncert, otevřený palác i Gruzie

doporučujeme | 8. 5. 2019

Abyste ani ve sváteční den nemuseli válčit s nudou, vybrali jsme pět míst a akcí, kde se spolehlivě zabavíte na celý den. Pokud by vám to přesto bylo málo, podívejte se na přehled 20 nově otevřených podniků v metropoli. A nebo se jděte projít po městě bez cíle, jen tak se cournout…

clanky5/benjamin.jpg
Chřest & jehličí & králík & šťovík. Pochutnejte si ve vršovické restauraci Benjamin14

TOP 5 akcí na středu 8. května

 

Den otevřených dveří Černínského paláce

Ministerstvo zahraničních věcí

08.05. 09:00 

Chřestové degustační menu

Benjamin14.cz

01.05. - 11.05.


 

Obrázky z Gruzie – Luboš Zámiš

Klub cestovatelů

08.05. 18:30


 

Laco Deczi & New York Celula

Jazz Dock

08.05. 22:00

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!