Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu se věnujte celebritám, cyberpunku i jarmarkovému veselí

zábava | 15. 12. 2012

Hitem víkendu budou jarmarky, vánoční bazary i mejdany!

Chcete-li vidět na vlastní oči známé osobnosti a odnést si pěkný dárek, zaskočte do divadla! V Disku vás na Bazaru v Mokré Čtvrti  obslouží Aňa Geislerová  s Taťánou Vilhelmovou, ve Švandově divadle  obveselí místní herecká elita a na piazzetě na Dyzajn Márketu  uchvátí balkánské speciality i bubenická show.

O víkendu nezleniví ani pařmeni. Megalomani se vydají na Magnetic festival, kluci s kalhotami u kolen na Ty Nikdy Label  a hledači nevšedních zážitků na směs zábavy, technologie a cyberpunku  do klubu Blink Excelent, který je otevřený pouhých pár dní, pak zase zmizí.

Ačkoliv nás zavalila sněhová peřina, nemusíte sedět doma a zírat na televizi. Svaly si protáhněte na Galasově vánoční cyklojízdě  či aerobikuděti i sebe vyvenčete na Vyšehradě  nebo Starobohnickém těšení.


logicko%283%29.jpgZAREGISTRUJ SE na CityBee.cz a budeš dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky. Pro registrované uživatele máme v každém CityBeekendu překvapení!

bazar.jpg

Do Vánoc chybí už jen skok, připravte se:

8 míst, kde bude Silvestr 2012 legendární. Pokud teda bude...
Prosincové akce, kde svařák poteče proudem i kapr zamává ploutvemi
Šest tipů, kde si užít otravné vánoční nákupy v obchodních centrech
5 nejlepších prosincových párty, na kterých si zatancujete i zarapujete


Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!