Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni! Nebo Supermana

doporučujeme | 5. 4. 2018

Baví vás CityBee? (Asi ano, jinak byste nás nesledovali, že jo?) A bavilo by vás pracovat s námi? Hledáme někoho, kdo se vyzná v těch fejsbucích a instagramech (říkat si pak můžete třeba social media manager). A pak taky někoho, kdo se rád přehrabuje písmeny (takže copywriter, aby v těch slovech nebyl guláš).

superman.jpg
 

PROČ PRACOVAT S NÁMI? 

➤ Nejsme korporát. Když si ráno něco vymyslíte, odpoledne už to uvidíte online. 
➤ Máme kanceláře hned na Andělu a je tu vážně boží parta. 
➤ Jako pracovní náplň budete obrážet nové podniky nebo grátis zajímavé akce po městě. 
➤ Budete mít příležitost pracovat i na jiných projektech, které připravujeme. Plánů máme fakt hodně... 
➤ Sháníme supermana na full-time, případně několik lidí na zkrácený úvazek.

PROČ BYCHOM MĚLI PRACOVAT S VÁMI? 

Inu, pokud jste dočetli až sem, je tohle ta hlavní otázka. Takže máte-li fakt zájem o práci v CityBee, napište, proč vy a CityBee, a spolu s životopisem to pošlete na email petra@citybee.cz

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!