Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Oblečte se o víkendu na fashion trzích a zahrajte si badminton v písku

kultura | 8. 12. 2012

Užijte si designový a badmintonový víkend!

Nebaví-li vás předvánoční shon v obchodních centrech, vyražte na designové a fashion trhy. Módu a šperky nakoupíte na designSUPERMARKETu. Vinyly, CD a kazety seženete na Audiomartu  a nezávislou módu v Holešovické tržnici. Na dobročinném bazaru Mikulášské luftování skříní  získáte kromě vánočního dárku i dobrý pocit.

O víkendu si na své přijdou i hudbofilové. Rockeři se vyřádí na Beatfestu, rapeři na Bauch Money Křestu  v Meetfactory a stoupenci elektronické hudby zapaří na Get Physical  v klubu Roxy.

Pokud tanec není vaší doménou, ale pohyb máte rádi, utíkejte na badminton. V sobotu si zahrajte klasický v Braníku, dobrodruzi ocení nedělní badminton na písku. Chcete-li také prcky vytáhnout ven, vezměte je na Mateřídouška cup  či na vánoční divadelní festival

logicko%283%29.jpgZAREGISTRUJ SE na CityBee.cz a budeš dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky. Pro registrované uživatele máme v každém CityBeekendu překvapení!

Vaše CityBee

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!