Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu zkoukněte stereoskopické 3D filmy a dejte si škopek piva

kultura | 1. 12. 2012

          Filmový a pivní víkend právě začíná!

V Praze se od pátku konají hned tři filmové festivaly. Kromě 3D filmů na festivalu Parallax uvidíte ještě litevské snímky a filmy jihokorejského režiséra Kima Ki-duka. Co se týče piva, jako Češi máme téměř povinnost se zúčasnit Lachoutkova Memorialu. Bezpečněji se ale dá degustovat na soutěži domácích piv PIHA 2012 nebo na přehlídce kvašených moků Prague Ale

Děti spíš než pivo oslní divadelní Festival 13+ nebo Staročeský mikulášský jarmark, abstinenty zase končící výstavy. Určitě neprošvihněte Shoot when you can... ani belgickou expozici komiksů v Českém centru Praha. 

Zajít můžete i na dva benefiční večírky. Tím prvním je závěrečná akce iniciace Art for Life, druhým pařba Benefice: One Blood v Chapeau Rouge. Je to fajn, když se spojí příjemné s užitečným, ne?

logicko%283%29.jpgZAREGISTRUJ SE na CityBee.cz a budeš dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky. Pro registrované uživatele máme v každém CityBeekendu překvapení!

[klapka.jpg]

Pro ty, co radši než plátno sledují web:
Každý Čech by měl aspoň jednou vyrazit na pivní túru
Šest tipů, kde si užít otravné vánoční nákupy v obchodních centrech
Pecka týdne: Stojí někdo jako teenager o divadelní festival?
"Mojí Praze chybí radost v ulicích," říká Jakub Hradílek z Auto*Matu 

Vaše CityBee


 

přehled článků

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...