Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Úterý 25/7: Namíchejte si koktejl umění i šíleností

doporučujeme | 25. 7. 2017

V úterý si můžete namíchat podvečerní koktejl podle vlastní chuti. Záleží jen na vás, zda tenhle letní drink bude extra pálivý, super žlutý nebo vás roztančí. V letním kině se dnes večer můžete těšit na Rogue One: Star Wars Story nebo na Barona Prášila.

swing na náplavce

Šílení lidé, co dělají šílené věci

Šílenci se žlutými trabanty pořádají v Písecké bráně velkou open air přednášku. Už se probojovali Střední Asií, Afrikou, Jižní Amerikou, Austrálií a Jihovýchodní Asií, teď to všechno zamíchají, protřepou a vytvoří zabijácký koktejl toho nejlepšího. Zajídat tento šílený drink doporučujeme na ještě šílenější akci – na soutěži v pojídání pálivých jídel.
trabant.jpg

Akce na dnešní (pod)večer

Na náplavce se bude tančit swing, u Prastánku na Malostranském náměstí se budou recitovat básně a v Karlíně zazní hudba. Romantik, poetik a melancholik David Pomahač zahraje skladby o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni.

 

Swing na náplavce

Bajkazyl

25.07. 17:30


 

Slam poetry u Prastánku

Národní galerie

25.07. 19:30


 

David Pomahač (Kieslowski)

Přístav 18600

25.07. 18:30Všechny zbývající akce, které vám doporučujeme na dnešní (pod)večer, jsou tak trochu o konání dobra:
► O záchraně starých jízdních kol a jejich přeměně na růžové superstroje.

 

Unexpected Talks

Centrum Chodov

25.07. 18:00

► O nové knihovně, kde vám půjčí stativ, kytaru, jednokolo, kolečkové brusle i palubní kufr.

 

Library of Things startuje

Studentská Hybernská

25.07. 18:00

► A hlavně o akci, díky níž můžete konat dobro i vy. Tahle akce se jmenuje Missing Maps Mapathon a ten kdo se jí zúčastní, pomůže humanitárním organizacím zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi. Předchozích zkušeností s mapováním netřeba.

 

Červencový Missing Maps Mapathon V Praze

Studentská Hybernská

25.07. 18:00


rekola.jpg


Letní kina dnes večer promítají

 

Letní Kino – Baron Prášil

Werichova vila

25.07. 21:30


 

Letní kino - Rogue One: Star Wars Story

Žluté lázně

25.07. 21:00


 

Das Sommerkino Praha: B-Movie

Containall

25.07. 21:30


 

Trpká úroda

Letní kino Regina

25.07. 21:30


 

Kinobus Čakovice

Kinobus

25.07. 21:00

přehled článků

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...