Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu to roztočí holky DJky, pečené husy a tučňák

gastro | 8. 11. 2012

Víkend začněte pařbou na akci Cover Girls  a hned v sobotu běžte do kina. CityBee se stalo hrdým partnerem filmu Tohle je Láska v akci  v rámci festivalu Mezipatra. Uvidíte v něm, jak dopadl pokus o převýchovu mladého gaye v katolickém táboře. Máme ale i další tipy, jak strávit přehršel volného času.

O víkendu také přilétají do Prahy a do huby první pečené husy v rámci Svatomartinských slavností. Sekundantem je Grand Jour de Champagne, kde jde pro změnu o šampaňské. Festival Pozdní sběr  se naopak vína netýká, je nabitý kulturou. 

Sobota bude v pohybu  u Hanky Kynychové, ale bude i posledním dnem festivalu mladého umění Český tučňák. V neděli se také zavře výstava DYS - 3D, co se ale otevře, bude poezie - při Poetickém otevírání.logicko%283%29.jpgZAREGISTRUJ SE na CityBee.cz a budeš dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky. Pro registrované uživatele máme v každém CityBeekendu překvapení!

 

cover%20girl.jpg
Jedna z Cover Girls  v Cover Place

Kromě paření, jedení, pití, koukání na filmy a cvičení můžete také číst:
"Rodiče na nás pařili, až jsme se cítili trapně," říká Phil Hartnoll z kapely Orbital
Queer komunita nežije jen v gay barech. Mají klub turistů i taneční
"Moje Praha je rychlá a plná příležitostí," říká cvičitelka Hanka Kynychová
Jak se nepovedl jeden pražský Gangnam style...  

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!