Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

"Moje Praha je rychlá a plná příležitostí," říká cvičitelka Hanka Kynychová

poznání | 2. 11. 2012

hanka%20-%20perex.jpgHanku Kynychovou jistě znáte, i když neholdujete aerobicu. Stačí, pokud jste se někdy dívali na pořad Snídaně s Novou. Zdravý životní styl propaguje i mimo televizní obrazovky. Provozuje fitness klub v Hodkovičkách, její edice Hejbejtese vydává cvičební DVD a v rozhlase radí, jak se udržet fit. Na jednu z jejích lekcí můžete vyrazit už příští týden! Do Prahy přišla před dvaceti lety z Kroměříže, nyní bydlí v domečku na okraji Prahy. Jaká je její Praha?


Kam se v Praze chodíte dobře najíst?
Running sushi v jednom z obchodních center - Harfa, Anděl či Palladium.

hanka%203%281%29.jpgKam chodíte v Praze tančit, pít a snít?
Mám děti, takže x let netančím a sním o tom, kdy už budou děti větší a zase budu moct někam jít (dělám to ráda). Dobré víno piji občas s manželem u krbu doma. 

Kde se v Praze procházíte?
Na Vyšehradě, na Karlově mostě a na Petříně

Kde to v Praze nemusíte?
V MHD 

Ve kterém městě byste chtěla žít, když ne v Praze?
Někde na jihu v teple. 

Praze chybí...
Cyklostezky. 

Nejhezčí výhled na Prahu je...
Z Petřína a z Pražského hradu.

Jaké tři vlastnosti má Vaše Praha?
Pracovní příležitost, rychlost a nabídky čehokoliv

Kam vezmete jako první návštěvu z Austrálie?
Do příjemné restaurace v centru Prahy - Café Louvre na Národní, která má úžasnou atmosféru, skvělou obsluhu a exkluzivní menu. 
 

logicko%283%29.jpgMohlo by tě taky zajímat:
"Moje Praha je moje láska," říká herec a zpěvák Jan Budař
"Moje Praha je kopcovitá, družná a krásná," říká Jirka z Wohnoutů

"Moje Praha je dost hektická," říká Kiki. "Ale je čistá," dodává Maki   Pokud chcete mít  na břiše místo pneumatik pekáč buchet, zacvičte si s Hankou! 

přehled článků

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!