Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Chcete se stát o víkendu komiksofilem nebo zůstat mezi diskofily?

zábava | 1. 11. 2012

Žonglovat naprosto s čímkoli můžete celý víkend nonstop na Pražském žonglérském maratonu.


Ti, co to nevydrží, si můžou jít klidně sednout do divadla. Začíná totiž Pražský divadelní festival německého jazyka. Ačkoli se k nám pomalu vtírá zima, Dny severu táhnou zpět na sever. Z Veletržního paláce se zase stěhuje pryč Dominik Lang.

Stát se komiksofilem můžete v pátek na kreativní dílně v Českém centru Praha. Stát se diskofilem lze v SaSaZu, kde zapaříte v maskách na The Masquerade Affair.

Že Struny podzimu nejsou jen o klasice, víte dávno, takže vás nepřekvapí elektronická akce Spotlight v sobotu. A v neděli vyrazte sbírat designové polské houby na Houbobraní do Stromovky. Jestli neumrznete, možná ještě zvládnete dojít do nově otevřené kavárny Cafe Klárov. 
 

art.jpg


Po nabitém víkendu si oddechněte u čtení:
Má tady sex styl? Aneb erotika v Praze, není vždycky blaze  
5 míst, kde vás nakrmí opilé i v nočních hodinách  
Pecka týdne: Byla dřív slepice nebo vejce? Je poker hazard nebo sport?   

A soutěžte:
Soutěž: Zatancujte si na swingovou hudbu jako Danny Smiřický   

Chcete dárkový balíček DOXu? Jestli je vám víc než 18, soutěžte

Vaše CityBee

přehled článků

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!