Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Chcete se stát o víkendu komiksofilem nebo zůstat mezi diskofily?

zábava | 1. 11. 2012

Žonglovat naprosto s čímkoli můžete celý víkend nonstop na Pražském žonglérském maratonu.


Ti, co to nevydrží, si můžou jít klidně sednout do divadla. Začíná totiž Pražský divadelní festival německého jazyka. Ačkoli se k nám pomalu vtírá zima, Dny severu táhnou zpět na sever. Z Veletržního paláce se zase stěhuje pryč Dominik Lang.

Stát se komiksofilem můžete v pátek na kreativní dílně v Českém centru Praha. Stát se diskofilem lze v SaSaZu, kde zapaříte v maskách na The Masquerade Affair.

Že Struny podzimu nejsou jen o klasice, víte dávno, takže vás nepřekvapí elektronická akce Spotlight v sobotu. A v neděli vyrazte sbírat designové polské houby na Houbobraní do Stromovky. Jestli neumrznete, možná ještě zvládnete dojít do nově otevřené kavárny Cafe Klárov. 
 

art.jpg


Po nabitém víkendu si oddechněte u čtení:
Má tady sex styl? Aneb erotika v Praze, není vždycky blaze  
5 míst, kde vás nakrmí opilé i v nočních hodinách  
Pecka týdne: Byla dřív slepice nebo vejce? Je poker hazard nebo sport?   

A soutěžte:
Soutěž: Zatancujte si na swingovou hudbu jako Danny Smiřický   

Chcete dárkový balíček DOXu? Jestli je vám víc než 18, soutěžte

Vaše CityBee

přehled článků

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!