Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
únor

Kvalita, etika a radost v módě! / Měsíc slow fashion

Přestupní stanice

zpět na výpis akcí
 

Natálie Steklová je návrhářka, která dlouhodobě hledá udržitelné a etické cesty v módě.

Datum:19. 02. 19
Cena:50 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: lifestyle|Móda

Své modely tvoří z bio bavlny, etického hedvábí, bambusu a upcyklovaných/recyklovaných materiálů.

Natálie se s námi podělí o své zkušenosti s hledáním udržitelné cesty, která je pro ni spojená s prací na sobě, hledáním důležitého a radostí. Řekneme si, jak poznat kvalitní oblečení, které stojí za to mít doma léta a pečovat o něj. Vše si ukážeme na konkrétních kusech oblečení, prozkoumáme materiály, způsob ušití, použité komponenty. Každý materiál má svá pro a proti a o těch se ve zkratce dozvíte.

"Já sama jsem začala s udržitelnou módou postupně.Odjakživa jsem ráda předělávala, hledala jádro. Pracuji i jako komerční stylistka a kostymérka a hromadění oblečení a nekonečná výroba nekvalitních věcí mě sužuje. Proto hledám cesty z hromady ven."

Vstupné dobrovolné (doporučená částka 50,- pokryje náklady na jeden večer)

Přestupní stanice
Tel:
Chelčického 17
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: